Przetargi
Zapisz się na newsletter

Podaruj prezent
Rezerwuj online

Kręgielnia

Hotel Sękowski zaprasza do czterotorowej kręgielni w Legnicy. Wraz z wykwintną restauracją, nastrojowym pubem, bazą noclegową oraz salą zabaw dla dzieci jest to doskonałe zaplecze do organizacji: imprez firmowych, urodzin dla dzieci i dorosłych, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz innych imprez okolicznościowych.

Bowling to błyskawicznie zyskujący popularność sport towarzyski, wymagający dobrej koordynacji ręka-oko, odrobiny siły i determinacji. Zabawa w kręgielni to świetny pomysł na spędzenie czasu w kręgu znajomych. Podczas rozgrywki na kręgielni zawodnicy, indywidualnie lub drużynowo, usiłują specjalnymi kulami strącić duże piony zwane kręglami. Od liczby przewróconych kręgli uzależniony jest ostateczny wynik. To takie proste, a dostarcza tak wiele satysfakcji!

Dodatkowe atrakcje jakie znajdą Państwo w naszej Kręgielni to: 2 stoły bilardowe oraz mini golf. Uzupełnieniem oferty jest klimatyczny Pub.

Kręgielnia w Legnicy, w Hotelu Sękowski to świetne miejsce do nauki gry, precyzji, koncentracji i rozwinięcia swojej wyobraźni - to przede wszystkim idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu.

Kręgielnia Hotelu Sękowski w Legnicy organizujemy również niezapomniane turnieje bowlingowe. Zachęcamy do składania zgłoszeń indywidualnych i drużynowych. Godziny otwarcia Kręgielni: poniedziałek- piątek 16.00-22.00, sobota-niedziela 13.00-22.00- w tych samych godzinach dostępna jest również sala zabaw dla dzieci. W okresie wakacyjnym ( CZERWIEC, LIPEIC, SIERPIEŃ) nasza Kręgielnia  w poniedziałki jest zamknięta.

Zorganizuj swoją imprezę razem z nami i zaskocz znajomych.

Szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu - przyjdź do nas - zapraszamy do odwiedzenia naszej Kręgielni.

POBIERZ REGULAMIN KRĘGIELNI

Szczegóły oferty i rezerwacje: marketing@hotelsekowski.pl lub kregielnia@hotelsekowski.pl

Serdecznie zapraszamy do naszej kręgielni w Legnicy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij